Tipy na cesty

Export to PDF | Export to DOC

Ubytování

Booking.com

Booking.com je k dispozici ve více než 40 jazycích a nabízí přes 857 403 možností ubytování v 223 zemích. Můžete se rozhodnout na základě 77 710 000 ověřených hodnocení a využít zákaznický servis v češtině 24 hodin denně.

AirBnb.com

Airbnb otevírá cestu za unikátními cestovatelskými zážitky, ať již jde o přenocování v pěkném apartmánu, týdenní pobyt na hradě nebo měsíční prázdniny ve vile, a to v mnoha cenových úrovních, ve více než 34 000 městech a 190 zemích světa. Získejte kredit 20 USD za registraci na první ubytování!

Zájezdy

Invia.com

Vyberte si zájezdy od 315 cestovních kanceláří z ČR, Slovenska a Německa.Invia, to není jen největší online prodejce zájezdů v České republice. Prohlédněte si široké spektrum produktů a služeb jak pro cestovatele, tak pro majitele webových stránek či cestovních agentur.

Pojištění

Allianz

Cestujte bez obav s cestovním pojištěním od Allianz – největší a nejstabilnější pojišťovny na světě. Ochrání vás na služebních cestách, dovolených i sportovních pobytech. Uhradíme za vás veškeré náklady za léčbu a zdravotní transporty,  asistenční služba v českém jazyce vám bude k dispozici 24 hodin denně.

Vybavení

Hanibal.cz

Firma Hanibal vznikla v lednu roku 2000. Specializujeme se na prodej širokého sortimentu outdoorového vybavení a poskytujeme odborný servis. Ten zajišťuje tým zapálených mladých lidí, kteří sami aktivně cestují a produkty z naší nabídky poznávají skutečně na vlastní kůži.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

theme by teslathemes