Doporučená výbava

Export to PDF | Export to DOC

Hole na trekking a nordic walking

Vybavení a oblečení, které vám můžu doporučit. Vše je tzv. testováno na lidech a to dlouhodobě. Postupně chci přidávat věci, se kterými máme dobré zkušenosti a mohli by se vám na vašich cestách hodit. Budu rád za tip na zajímavé turistické/sportovní vychytávky, které tu ještě nejsou.

Leki Supreme

Leki Supreme

Hůlky, které používá Veronika. Jsou odlehčené s příjemným madlem CorTec Trigger pro rychlé odepnutí od hole. Ideální pro nordic walking a fitness aktivity.

Leki Trail

Trekingové hole používám od začátku roku (nachozeno cca 1700 km). Hole jsou teleskopické, takže se dobře vlezou do baťohu. Technologie je německá, výroba česká.

Leki Spin Speed Lock

hul3

Velmi kvalitní nastavitelné hole pro nordic walking s plastovým madlem. Cenově dostupná Nordic Walkingová hůl s příjemným madlem a poutkem. Možnost nastavení délky.

Bunda, kalhoty a batoh

Tilak Odin Ventile

Anorak z unikátního bavlněného materiálu Ventile nosím po celý rok. Zvládá běžné deště, ale osvědčil se i ve sněhové vánici. Materiál je mechanicky odolný, prodyšný a relativně nepromokavý.

Kalhoty Warmpeace Corsar

Po celý rok používám kalhoty Warmpeace Corsar, pod které v zimě dávám spodní vrstvu. Nosím je od cesty do Argentiny – tedy téměř tři roky a pořád drží.

Batoh Osprey Talon

Náš menší batoh na jednodenní výlety. Velmi lehký a odolný. Ideální do přírody. Má nastavitelnou zádovou konstrukcí, kvalitním zádovým systémem s výbornou ventilací a spoustou dalších doplňků.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

theme by teslathemes