Single post

Můj nordicwalking: výsledky za březen

Export to PDF | Export to DOC

Březen za kamna vlezem, duben, ještě tam budem? Ani náhodou! Minulý měsíc jsme s Veronikou a malým „mákli“ a urazili pěkný kus cesty. Je fakt, že do mých vysněných 200 km bohužel zase něco chybělo, ale ne moc. Jen 13 kilometrů.

Vsuvka – je zajímavé sledovat, jak stačí málo, aby člověk nezvládl ujít několik chybějících kilometrů. Přitom 13 kilometrů je záležitost na dvě, max. tři hodiny. Já to nezvládl za čtyři pracovní dny. Většinou se něco „podělá“ v práci a člověk pak nemá sílu nic dělat. Sedne do tramvaje a jako vygumovaná zombie jede domů.

Celkem jsem teda našlapal 187 kilometrů. Malým osobním „rekordem“ je počet tréninků, kterých jsem v únoru zvládl 23. Nejvtipnější ovšem je, že víc než já nachodila Veronika s Leopoldem! Celkem 203 km, což je parádní výkon. Gratulace. Být na mateřské má očividně jisté výhody.

Čísla za březen

Celková vzdálenost: 187 km
Celkový čas: 38 hodin, 43 minut a 56 vteřin
Nejdelší trasa: 16 km (Smíchov–Modřany a zpět)
Počet tréninků: 23

Keep walking!

Líbí se vám 200km.cz? Podpořte ho tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava. Stáhněte si zdarma eBook „Nejlepší trasy roku 2015 podle blogu 200km.cz“.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes