Single post

200 kilometrů měsíčně? Lehce se to komplikuje

Od začátku projektu 200km.cz jsem průměrně nachodil 172 kilometrů měsíčně. Vím, mělo by to být nad 200, ale snaha se cení. Od února ovšem hledám nový balanc – narodil se nám Leopold a je těžké svá předsevzetí zvládnout. Neuvěřitelně těžké.

Měl jsem v plánu, že budu chodit ráno, abych byl večer co nejvíc s rodinou. Jsem naivní idealista. Chtěl jsem ujít ráno deset kilometrů a mít splněno. Jen mně nedošlo, že ujít v pohodě desítku, když člověk spal po dvouhodinových blocích nebo vůbec, není žádná legrace. Už chápu, proč speciální jednotky při přijímači dovolují spát max. 4 hodiny denně. Je to boj .

Dnes, 23. února, mám nachozeno 90 kilometrů a tuším, že do konce měsíce těch 200 asi nezvládnu. Držte nám palce. Snad se nějak stabilizuju a bude to lepší. V některých ohledech to vypadá nadějně – o víkendech jsme zase začali chodit s kočárkem. Je to taky fuška. Říkáme tomu „kočáring“.

Keep walking!

Líbí se vám 200km.cz? Podpořte ho tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava. Stáhněte si zdarma eBook „Nejlepší trasy roku 2015 podle blogu 200km.cz“.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes