Single post

200 kilometrů měsíčně? Lehce se to komplikuje

Export to PDF | Export to DOC

Od začátku projektu 200km.cz jsem průměrně nachodil 172 kilometrů měsíčně. Vím, mělo by to být nad 200, ale snaha se cení. Od února ovšem hledám nový balanc – narodil se nám Leopold a je těžké svá předsevzetí zvládnout. Neuvěřitelně těžké.

Měl jsem v plánu, že budu chodit ráno, abych byl večer co nejvíc s rodinou. Jsem naivní idealista. Chtěl jsem ujít ráno deset kilometrů a mít splněno. Jen mně nedošlo, že ujít v pohodě desítku, když člověk spal po dvouhodinových blocích nebo vůbec, není žádná legrace. Už chápu, proč speciální jednotky při přijímači dovolují spát max. 4 hodiny denně. Je to boj .

Dnes, 23. února, mám nachozeno 90 kilometrů a tuším, že do konce měsíce těch 200 asi nezvládnu. Držte nám palce. Snad se nějak stabilizuju a bude to lepší. V některých ohledech to vypadá nadějně – o víkendech jsme zase začali chodit s kočárkem. Je to taky fuška. Říkáme tomu „kočáring“.

Keep walking!

Líbí se vám 200km.cz? Podpořte ho tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava. Stáhněte si zdarma eBook „Nejlepší trasy roku 2015 podle blogu 200km.cz“.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes