Single post

Můj nordicwalking: výsledky za prosinec

Export to PDF | Export to DOC

Minulý měsíc byl dramatický. Vše nasvědčovalo tomu, že plánovanou měsíční porci kilometrů s přehledem zvládnu. Dokonce jsem po firemním večírku dokázal v pátek vyrazit z Mníšku pod Brdy do Všenor!

Kilometry jsem sbíral jeden za druhým. „Osudovým“ se mně stal pátek 25. prosince, kdy jsem vyrazil na kolečko ze Smíchova na Pražský hrad a zpět. Po obědě jsme ještě dali krátkou túru z Karlštejna do Srbska. Bohužel během těchto dvou aktivit jsem asi prochladl a v sobotu ráno se probudil s pořádnou „rýmičkou“.

Vtipné je, že jsem kolem Hradu dal tehdy svůj „osobáček“ na 5 kilometrů (41 minut, 14 sekund). Možná to ale vše souvisí a já to tehdy prostě přepálil. Těžko říct. Rozhodně jsem se ještě v pátek 25. prosince radoval z ušlapaných 160 kilometrů a těšil se, že během těch zbývajících šesti dnů do konce roku zvládnu 40 kilometrů „levou zadní“. Jak se říká, chceš-li pobavit Boha, seznam ho se svými plány. Do konce roku jsem se dostával z virózy.

Pěkně je to vidět na grafu z aplikace Endomondo.

prosinec_hodiny

Čísla za prosinec
Celková vzdálenost: 158 km
Celkový čas: 30 hodin a 17 vteřin
Nejdelší trasa: 13 km (Mníšek pod Brdy – Všenory).
Počet tréninků: 18

Líbí se vám 200km.cz? Podpořte ho tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava. Stáhněte si zdarma eBook „Nejlepší trasy roku 2015 podle blogu 200km.cz“.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes