Single post

Můj nordicwalking: výsledky za listopad

Export to PDF | Export to DOC

Začátek měsíce byl výborný, jen ta koncovka mně opět jaksi nevyšla. Celkem jsem zvládl 19 tréninků a na cestách strávil 30 hodin a 27 minut. Většina tras, včetně těch víkendových, byla kratších – kolem 10 kilometrů. Nejdelší měla 20 kilometrů.

Dlouhé víkendové procházky, díky kterým jsem se dostával k požadovaným 200 kilometrům, budu muset nahradit ranním tréninkem. Veronika v osmém měsíci to už prostě přehánět nemůže.

A kolik jsem teda ušel? Hezkých 181 kilometrů. Plus samozřejmě další rutinní kilometry (nákupy, hospody atd.), ale ty nepočítám. Od začátku roku jsem ušel více než 1720 km. To je jako z Prahy do Madridu.

Mezi nejhezčí trasy v listopadu počítám třeba Chvojnici – Oslavany nebo Zlín (Kocanda – Zboženské rybníky). Jsem rád, že jsem splnil aspoň slib z října, kdy jsem nachodil jen 149 km. Zabral jsem a zlepšil skóre.

Keep walking! A pokud hledáte inspiraci, co si vzít na výlet, mrkněte se do sekce Doporučená výbava.

Čísla za listopad
Celková vzdálenost: 181 km
Celkový čas: 30 hodin, 27 minut a 5 vteřin
Nejdelší trasa: 20 km (Podolí – Braník).
Počet tréninků: 19

Související články – Výsledky

Líbí se vám projekt 200km.cz? Podpořte ho tím, že si koupíte elektronickou knihu 200km.cz – Nejlepší trasy roku 2015. Výdělek jde na objevování dalších zajímavých tras. Děkuji! Pomůžete také tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes