Single post

Přidejte se k 200km.cz

Export to PDF | Export to DOC

Chcete jako první vědět, až těch 200 kilometrů ujdu nebo definitivně vzdám? Přidejte si mně mezi přátele na Google+, Twitteru nebo ve „sportovní“ aplikaci Endomondo. Snažím se příspěvky k projektu „200 km“ zveřejňovat každé úterý. Může se ovšem stát, že některé články uveřejním i jindy a ty vám pak můžou „proklouznout“.

Nově jsem vytvořil stránku 200km.cz na Facebooku, kde se můžete stát mými fanoušky. Zároveň se můžete přihlásit k odběru novinek, které vám přijdou na váš e-mail. Přehled nových článků budu posílat pouze jednou týdně (čtvrtek). Stačí se zaregistrovat přes tento formulář…

Mimochodem – možná jste si všimli nové záložky „Doporučená výbava“. Vytvořil jsem stránku, kde najdete moje tipy na ověřené hůlky, oblečení a další vychytávky na výlety. Věci jsem tzv. dlouhodobě testoval na lidech – tj. na mně a Veronice. Třeba s hůlkami Leki Trail 2015 jsem nachodil téměř 1700 km, což je podle mě kvalitní test. Pokud hledáte inspiraci na Vánoce nebo „jen tak“, mrkněte se tam.

A hlavně – Keep walking!

Líbí se vám 200km.cz? Podpořte ho tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava. Stáhněte si zdarma eBook „Nejlepší trasy roku 2015 podle blogu 200km.cz“.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes