Single post

Můj nordicwalking: výsledky za říjen

Export to PDF | Export to DOC

Tento měsíc byl nejslabším za celou dobu, co chodím. Ne že by se mně nechtělo, docházely mně síly nebo bych se na to vykašlal. Objevilo se ale několik „externalit“, které výsledek ovlivnily. Zaprvé svatba, zadruhé těhotenství mé ženy.

Celkem jsem v říjnu stihl 15 vycházek. Většinu z nich jsme s přítelkyní nachodili na líbánkách v Portugalsku a hlavně na Madeiře. Trasy jsme volili kratší (cca 10 km). Snad uznáte, že s budoucím potomkem pod srdcem už toho člověk tolik nenaběhá. I tak ale byla žena statečná a v říjnu se mnou nachodila 120 km. A přípravy na svatbu, to je kapitola sama pro sebe. Jeden místo toho, aby někam vyrazil, pořád řeší, jestli někdo dorazí a bude mít ubytování.

Skvělou zprávou ale je, že jsem tento měsíc překonal další magickou „kvótu“. Konečně jsem pokořil hranici 1500 km. Mezi nejzajímavější výlety v říjnu počítám Pstruží levádu a poloostrov Sao Lourenco. V listopadu zaberu. Slibuji. Keep walking!

Čísla za říjen

Celková vzdálenost: 149 km
Celkový čas: 37 h 33 minut
Nejdelší trasa: 16,6 km (Monte – Camacha).
Počet tréninků: 15

Líbí se vám projekt 200km.cz? Podpořte ho tím, že si koupíte elektronickou knihu 200km.cz – Nejlepší trasy roku 2015. Výdělek jde na objevování dalších zajímavých tras. Děkuji! Pomůžete také tím, že si vyberete na mém oblíbeném e-shopu. Moje ověřené tipy najdete v sekci Doporučená výbava.

Vladislav Bureš

200km.cz píše Moravák v Praze, exDělník v reklamní agentuře, otec na rodičovské a občasný chodec.

Další články

Sledujte mne na
TwitterFacebookLinkedIn

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes